UAB „Lietlieta" įkurta 2002 m. lapkričio mėn. Tuo metu įmonėje dirbo 4 žmonės.

Bendrovės specializacija - didmeninė prekyba profesionaliais ir buitiniais plovikliais, valymo įranga, higieniniais popieriaus gaminiais bei kitomis priemonėmis, reikalingomis švarai palaikyti. Sėkmingai augant klientų skaičiui, bendradarbiaujant su profesionaliais partneriais, greitai augo prekybos apimtys ir mes tapome viena perspektyviausių buitinės chemijos didmeninės prekybos įmonių.

Mūsų sandėlyje pastoviai palaikomas daugiau nei 500 pavadinimų produktų, reikalingų švarai palaikyti, asortimentas. Turime ~750 m2 ploto sandėlius. Didžiuojamės, kad su mumis sėkmingai dirba virš 200 klientų.

Tai ką mes dabar turime - nuoseklaus darbo, ir ambicijų siekti tikslo rezultatas. Mūsų įmonė palaiko tvirtus ryšius su aukštos kokybės produktus gaminančiais partneriais iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Italijos. Platus švaros palaikymo produktų spektras suteikia galimybę klientui viską įsigyti iš vienų rankų.

Žaibiškai kintant rinkai, augant konkurencingumui ir kylant kliento poreikiams, įmonė nuolat atnaujina savo asortimentą, prisitaiko prie išrankiausių vartotojų, taiko lanksčią nuolaidų sistemą.

Įmonė suformavo kolektyvą - kompetetingus savo srities specialistus, turinčius troškimą, aistrą ir norą dirbti. Mums nėra mažų ir didelių klientų. Esame patikimi, savo įsipareigojimus vykdantys partneriai.